Кому та для чого потрібні тонкі матраци

Ще пару десятків років тому матраци були виключно ватними. Вони незручні, непрактичні й недовговічні. Сучасні моделі мають прямо протилежні характеристики, і вони дійсно здатні стати єдиним рішенням у певних випадках. Тонкі матраци, або топери, допоможуть організувати комфортне місце для сну в будь-якому місці, вони здатні нівелювати нерівності та виручити, якщо гості залишились на ніч.


тонкий матрац

Для чого потрібен тонкий матрац

Основна причина придбання такого виробу – незадоволеність якістю чи характеристиками наявного спального місця. Зазвичай матрац тонкий 140х200 см беруть для диванів, які точно не є кращим рішенням для щоденного сну. Завдяки невеликій товщині та інноваційним наповнювачам всього 4–8 см здатні буквально перевтілити ваш диван в комфортне спальне місце. Такий же ефект буде, якщо застелите новий топер на старий матрац, адже все з часом зношується. При цьому вартість такого виробу максимально доступна.

Інший варіант – вкладання тонкого матраца на інший. Це потрібно, якщо не вгадали з жорсткістю. Топери здатні робити поверхню як більш м’якою, так і жорсткішою. Це дасть змогу зекономити на купівлі нового повнорозмірного матраца.

Топер стане відмінним рішенням для туристів, які подорожують власною машиною. Матрац скручується в ролик, може легко поміститись в багажнику. У разі потреби вдасться організувати зручне спальне місце практично будь-де.

Параметри вибору якісного тонкого матраца

Обрати тонкий матрац подекуди буває складніше, ніж повнорозмірний, адже варто врахувати ще більше параметрів:

  • тип наповнювача. Є декілька варіантів. Кокосова койра та сизаль – натуральні матеріали, які дають виробу жорсткість. Латекс – спінений наповнювач, який відрізняється пружністю та стабільністю, може бути м’яким чи середнім, що залежить від щільності;
  • висота, розміри. Габарити тонкого матраца потрібно обирати з урахуванням параметрів спального місця. Причому важливо отримати повне співпадіння. Що стосується товщини, то вона повинна бути такою, щоб могла виконувати покладені на виріб задачі. Тут все досить просто: чим більша вага користувача, тим товщий потрібен матрац;
  • чохол. Краще, якщо він буде знімним. У цьому разі вдасться його прати, а отже, підтримувати в ідеальній чистоті.

тонкий матрац

Крім того, має значення спосіб складання. Переважно тонкі матраци можна скрутити у вигляді ролика. У такому разі виріб компактний, може поміститись у шафу, нішу для білизни чи в інше місце. Існують також складні моделі, коли секції стопкою накладаються один на одну.

Сравнить

Недвижимости не найдено.
Cравнить

Избранное

Недвижимости не найдено
Просмотр избранных

Самые выгодные цены сейчас - 13 800 грн м2 ЖК Мюллер Хаус