Десятиповерховий будинок
по вул. Олега Міхнюка

Про проект

Однопід’їздний житловий будинок по вул. Олега Міхнюка відповідатиме вимогам житла класу «люкс». Він будується в рамках проекту «Університетська набережна» та відрізняється яскравою та неповторною архітектурою, елегантністю ліній та оригінальними кольоровими рішеннями. Будинок обладнаний підсвітленням декоративних елементів фасаду та матиме систему охорони та відеоспостереження, а також консьєрж-сервіс.

При будівництві будинку застосовуються енергоефективні архітектурно-планувальні рішення, висока герметичність оболонки будівлі, посилена теплоізоляція огороджувальних конструкцій, енергоефективна вентиляція, система контролю і обліку інженерних систем. Теплопостачання квартир передбачено від двоконтурних газових котлів, що обладнується модернізованою керамічною системою димовидалення “Schiedel QUADRO”. Стіни будинка з якісної цегли та поєднуються з ефективним зовнішнім утеплювачем. Будинок оснащений сучасним, містким та зручним вантажопасажирським ліфтом.

В цокольному та першому поверху житлового будинку передбачається розміщення вбудованих офісних та соціально-побутових приміщень.

Введення будинку в експлуатацію грудень 2018р.