Проекти

Житловий комплекс «Стрілецька набережна»

Житловий комплекс «Стрілецька набережна» знаходиться по вул. Стрілецька в м. Чернігові вздовж правого берега річки Стрижень на земельній ділянці площею 3,2 га. Неподалік комплексу знаходиться лісопарк «Яловщина», дві школи, дитячий садок. Станом на 1.10.2017 року в межах проекту здано в експлуатацію більше 24 700 кв. м. житла та 3 850 кв. м. приміщень соціально-побутового призначення.

Затишну атмосферу клубного житлового комплексу «Стрілецька набережна» доповнюють спеціально обладнані місця відпочинку, спортивні й дитячі майданчики. Комплекс «Стрілецька набережна» матиме свою пішохідну набережну вздовж річки Стрижень, оснащену сучасним освітленням, яка буде неповторним елементом інфраструктури району.

Проекти, що будуються

Десятиповерхові будинки Детальніше

Реалізовані проекти

П'ятиповерхові будинки Детальніше
Семиповерхові будинки Детальніше
Таунхауси Детальніше

Комплекс «Університетська набережна»

Житловий комплекс «Університетська набережна» знаходиться в центральній частині міста Чернігова на лівому березі річки Стрижень по вул. Олега Міхнюка. Поруч з комплексом розташований лісопарк Кордівка, школа, дитячий садок та кафе «Колиба». Неподалік знаходиться центральний пляж м. Чернігова «Золотий берег» на річці Десна.

З вікон будинку відкривається чудовий краєвид на історичну частину м. Чернігова – Спаський та Борисоглебський собори, Чернігівський колегіум. Біля будинку розміщуються спортивний та дитячий майданчики, мінізоопарк. Планується будівництво пішохідної набережної та велосипедної доріжки від Красного мосту до кафе «Колиба».

Проекти, що будуються

Десятиповерховий будинок
по вул. Олега Міхнюка
Детальніше